www.radyodinlemeyeri.com

Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahat sağlık poliçesinin neleri kapsamaktadır?

Seyahat sağlık sigortası ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt dışına seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri ani ortaya çıkan sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Sigortacı, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, Sigortalı' ya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Seyahat Poliçesi ne zaman düzenlenmelidir?

Poliçe seyahat başlamadan düzenlenmelidir. Yolculuk başladıktan sonra düzenlenen Sigorta Sözleşmesi, prim ödenmiş olsa dahi geçersizdir

Seyahat sağlık poliçesine yaş aralığı nedir?

Seyahat sigortası her yaş grubu kişiler için alınabilir. Ancak 60 yaş ve üstü kişiler için sadece farklı primlendirme uygulanmaktadır. 

Seyahat sağlık poliçesi her türlü sağlık harcamamı karşılar mı?

Seyahat sağlık sigortaları sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerini karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

Diller / Languages

Türkçe English
galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc desire m9 kılıf Galaxy S6 Kılıf refurbished mobiles